/Files/images/Снимок.JPG

УВАГА!

З 5 по 9 квітня учні шкільного відділення закладу навчаються за дистанційною формою.


ЗАТВЕРДЖУЮ:
Директор КЗ
«Кропивницький НРЦ»
В.І. Фундова

АЛГОРИТМ ДІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

КЗ « КРОПИВНИЦЬКИЙ НРЦ »

ПРИ ВИЯВЛЕННІ В ПРАЦІВНИКІВ АБО В УЧНІВ

ЗАКЛАДУ СИМПТОМІВ ХВОРОБИ

1. У разі виявлення первинних симптомів хвороби у працівників або учнів закладу (висока температура, сухий кашель, лихоманка) – максимально ізолювати, забезпечивши індивідуальними захисними засобами (медична маска, рукавички), повідомити керівника, медичну сестру (відповідальну особу), лікувальну установу, звернутися до лікаря для отримання консультації або подальшого обстеження.

2. У разі виявлення хворого працівника або учня під час освітнього процесу керівник закладу освіти має забезпечити виконання таких заходів, як тимчасове обмеження входу до установи та користування приміщеннями.

3. У день виявлення хворого, включаючи можливих відвідувачів закладу, визначається перелік приміщень, у яких перебував хворий, та забезпечується обмеження їх використання та пересування по маршруту переміщення хворого.

4. У разі виявлення декількох хворих, які користувалися приміщеннями на одному поверсі, обмежується весь поверх, де вони знаходились. Якщо декілька хворих перебували на різних поверхах, керівнику необхідно видати наказ про тимчасове закриття закладу освіти.

5. Якщо особа з підозрою на вірус, в якої був контакт з хворим, класифікується як пацієнт, вона припиняє відвідувати заклад освіти протягом 2 тижнів, і здійснює дистанційне лікування під наглядом спеціального медичного закладу (амбулаторно вдома або стаціонарно в лікарні).

6. Якщо після відвідування закладу освіти підтверджуються підозри на хворобу (був контакт з хворим), необхідно звернутися у спеціальний медичний центр лікування та по можливості (задовільне самопочуття) не відвідувати лікувальний заклад, отримуючи консультації лікаря дистанційно .

7. У той же час, керівник закладу освіти в обов’язковому порядку інформує управління освіти (Костенко Л.Д., Ткаченко А.В., Гавриш С.А.).

8. В свою чергу Костенко Л.Д. повідомляє про випадок місцеві органи виконавчої влади, Ткаченко А.В. - державну установу «Кіровоградський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Гавриш С.А. - навчально-методичний центр оцінювання якості освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» (якщо учень є учасником ЗНО).


УВАГА!

Заклад переіменовано на Комунальний заклад "Кропивницький навчально-реабілітаційний центр Міської ради міста Кропивницького"

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ.

- глухі діти;

- діти зі зниженим слухом (слабочуючі);

- діти з порушеннями слуху у поєднанні з іншими порушеннями;

- діти з порушеннями слуху-носії кохлеарних імплантів;

- діти з розладами спектру аутизму у поєднанні з тяжкими порушеннями мовлення;

- діти з помірно вираженими порушеннями опорно- рухового апарату у поєднанні з тяжкими системними мовленнєвими порушеннями;

- діти з глибокими порушеннями мовлення.

В закладі створені умови для навчання, виховання та цілодобового (за необхідністю) перебування дітей. Здійснення реабілітаційних програм проводиться кваліфікованими спеціалістами.

Обладнано навчальні та ігрові кімнати, спортивний та тренажерний зали, спальні кімнати, кабінети спеціалістів, майстерні для трудового навчання, кімната для соціально- побутового орієнтування.

Запрошуємо Вас приєднатися до нашої шкільної родини!

Чекаємо Вас за адресою:

м. Кропивницький, вулиця Куроп'ятникова, 19

Контакти:

телефони: 33-93-27; 0665911582; 0502506440.

e-mail: nvo_kirov@ukr.net

сайт: http://specialschool3.edukit.kr.ua/

група у facebook: перейти за посиланням wym-1597909096478


Шановні батьки!

Колектив педагогічних працівників НВО №3 дякує Вам за те, що в складний для всіх період карантину Ви були поруч із своїми дітьми і допомагали нам.

Навчання в дистанційному форматі стало викликом і для нас. Але і для Вас, батьків, і для нас, педагогів, питання якості навчання наших дітей є актуальним. Щоб врахувати і позитивні сторони освітнього процесу і зрозуміти недоліки, просимо заповнити анкету, щоб бути готовими до інших складних життєвих ситуацій.

АНКЕТА

1.Чи подобалось Вашим дітям навчатися дистанційно?

так

ні

іноді

2. Чи не були Ваші діти перевантажені?

так

ні

іноді

3. Чи маєте в сім'ї доступ до інтернету?

так

ні

іноді

4. Чи допомагали Ви своїй дитині у навчанні?

так

ні

іноді

5. Чи виконувала Ваша дитина завдання самостійно?

так

ні

іноді

6. Чи вважаєте Ви навчання під час карантину повноцінною заміною очного навчання?

так

ні

іноді

7. Чи задоволені Ви форматом спілкування з класним керівником?

так

ні

іноді

8. Чи знайомилися Ви з повідомленнями та новинами, які регулярно розміщувалися на сайті закладу?

так

ні

іноді

9. Чи систематичним було навчання Вашої дитини?

так

ні

іноді

10. Чи хотіли б Ви перейти на дистанційну форму навчання?

так

ні

іноді

11. Які труднощі виникали у Вашої дитини під час дистанційного навчання?

______________________________________________________________

______________________________________________________________

12. Які труднощі виникали у Вас під час дистанційного навчання Вашої дитини?

______________________________________________________________

______________________________________________________________

Дякуємо за співпрацю.


Режим роботи та порядок відвідування

навчального закладу в умовах послаблення протиепідемічних заходів

1. Перед початком роботи працівникам закладу вимірюєть температура: якщо вона вища за 37,2 – до роботи їх не допустять, як і тих, хто має симптоми ГРВІ;

2. Прийом відвідувачів після температурного скринінгу та за обов’язковою наявністю маски – виключно з очікуванням на відповідного фахівця у вестибюлі навчального закладу з дотриманням дистанції 1,5 м між людьми, така ж дистанція має бути в закладі освіти під час роботи працівників;

3. Одночасно в приміщенні може перебувати не більше однієї людини на 10 кв. м; біля входу до закладу освіти має бути антисептик для обов’язкового використання працівниками та відвідувачами;

4. Працівники навчального закладузобов’язані носити маски або респіратори ;

5. Через кожні 2 години роботи навчального закладу повинно відбуватися вологе прибирання та дезінфекціяусіх поверхонь та дверних ручок, а також перед початком роботи і після її закінчення;

6. Через кожні 2 години повинно здійснюватись провітрювання приміщень.

Режим роботи для відвідувачів (понеділок-пʼятниця):

з 08.00 до 16.00 години.

Джерело інформації:

сайт навчального закладу: http://specialschool3.edukit.kr.ua/

телефон для довідок: (0522) 33-93-27


ЗАПРОШУЄМО ПРИЄДНАТИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОПИТУВАННЯ БАТЬКІВ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ З ПИТАННЯ ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРНЕТУ В РАМКАХ ПРОЕКТУ "ВОЛОШКИ" РОЗРОБЛЕНОГО ЦЕНТРОМ КРАЩОГО ІНТЕРНЕТУ ТА ЦЕНТРУ "СТАРТУМ"

Заповнити анкету за посиланням wym-1591867602799


/Files/images/2019_2020/karantin/картинка_новий_порядок_булiнг.jpg

ПОРЯДОК

реагування на випадки булінгу (цькування) в закладах освіти та застосування заходів виховного впливу

1. Підставою для реагування в закладах освіти на випадки булінгу (цькування) є заява або повідомлення, про випадок та/або підозру його вчинення стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та/або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, отриманої суб'єктами реагування на випадки булінгу (цькування) в закладах освіти.

2. Повідомляти про випадки булінгу (цькування) в закладах освіти може будь-яка особа, учасником або стороною якого вона стала або яка підозрює про його вчинення стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та/або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, або про який отримала достовірну інформацію.

3. Повнолітні учасники освітнього процесу зобов'язані вжити заходів невідкладного реагування у разі звернення дитини та/або якщо вони стали свідками булінгу (цькування) (оцінити рівень небезпеки життю та здоров'ю сторін булінгу (цькування), негайно втрутитись із метою припинення небезпечного впливу, надати (за потреби) невідкладну медичну та психологічну допомогу, звернутись до органів охорони здоров'я для надання медичної допомоги тощо).

4. У день подання заяви видається наказ по закладу освіти про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб.

5. Створюється комісія з розгляду випадків булінгу (цькування) (далі – Комісія) зі складу педагогічних працівників (у тому числі психолог, соціальний педагог), батьків постраждалого та булера, керівника закладу освіти та скликається засідання.

6. Комісія протягом 10 днів проводить розслідування та приймає відповідне рішення: - якщо Комісія визнає, що це був булінг (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, тобто відповідні дії носять системний характер, про це повідомляються уповноважені підрозділи органів Національної поліції України (ювенальна превенція) та Служба у справах дітей; - якщо Комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), вживаються виховні заходи, спрямовані на вирішення та профілактику конфліктів.

7. Рішення Комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів Комісії.

8. Кривдник (булер), потерпілий (жертва булінгу), за наявності — спостерігачі зобов’язані виконувати рішення та рекомендації комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) в закладі освіти.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ "БУЛІНГ: ПОРЯДОК РЕАГУВАННЯ"

Перейти за посиланням wym-1591866960356


ДИСТАНЦІЙНИЙ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2020

Дистанційний Останній дзвоник - 2020 КЗ "НВО №3 "СЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок"

Для повноекранного перегляду перейти за посиланням

wym-1590568573591


До уваги батьків!

Заклад запрошує на навчання дітей з особливими освітніми потребами

КЗ ''НВО №3 ''СЗОШ I-III ступенів-дитячий садок" запрошує дітей на навчання

Для повноекранного перегляду перейти за посиланням

wym-1589870807153


Що потрібно знaти жителям Кіровогрaдщини про нові обмежувaльні зaходи під чaс кaрaнтину

Перейти за посиланням wym-1586147446001


Особиста безпека перш за все

Перейти за посиланням wym-1586063307333


Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно.

/Files/images/2019_2020/big-uACAzoCIE.jpg


Наша група у Facebook wym-1572976905772ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ

Перейти за посиланням

/Files/images/protidya_bulngu/8.jpg


До уваги громадян! Громадська організація «Ла Страда - Україна» пропонує інформаційні матеріали для використання з метою запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

Перейти за посиланням


/Files/images/n.jpg


Наша адреса: 25006, м. Кропивницький, вул. Куроп`ятникова, 19

e-mail: nvo_kirov@ukr.net; телефон: 33-93-27

сайт: http://specialschool3.edukit.kr.ua

/Files/images/2020_2021/rzne/Емблема закладу (2020) — копия.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.