Вхід до приміщення комунального закладу "Кропивницький навчально-реабілітаційний центр Кропивницької міської ради" – обладнано кнопкою виклику та пандусами. Створені умови доступності для дітей з особливими освітніми потребами відповідно чинного законодавства.

/Files/images/2021-2022/2.jpg

/Files/images/кнопка виклику.jpg

/Files/images/2021-2022/1.jpg

В Україні стартував перший етап інформаційно-просвітницької кампанії «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів», який триватиме до грудня 2021 року.

У рамках кампанії заплановано проведення ряду круглих столів, семінарів, дискусійних клубів, пресконференцій, інших заходів. Їх завдання – підтримка зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами.

Доступна, фахова, спільна інформаційна діяльність усіх небайдужих громадян покликана стати запорукою толерантного ставлення суспільства до дітей з особливими освітніми потребами, а також спрямована забезпечити їх включення в активне життя закладу освіти і громади.

До розбудови безбар’єрного простору може долучитися кожен. Адже усі інформаційні матеріали кампанії, що їх можна використовувати під час організації різних заходів, доступні за посиланням: wym-1638443809410

Кiлькiсть переглядiв: 1037