23 вeрeсня - Міжнародний дeнь жeстових мов. А Ви знаєтe, що...?

wym-1634709714075

Вірш «Українська жестова мова» або «Жестова мова»

Мова жестів - це невербальний спосіб комунікації глухих та слабочуючих людей. Він полягає у використанні жестів рук в поєднанні з положенням тіла, мімікою і формою губ.

/Files/images/2015-2016_nr/rozdli_saytu/ba-bsl-and-deaf-studies.jpg

Варто відзначити, що мова жестів не є універсальною для всіх мов світу. В кожній країні є своя, яка не збігається з іншими абетка та словник. На самому початку, до речі, доведеться вивчити саме абетку (в даному випадку - це дактиль), хоча в розмовній мові жест буде позначати не букву, а слово чи словосполучення.

/Files/images/2015-2016_nr/rozdli_saytu/651522.jpg Щоб навчитися основним жестам, можна скористатися допомогою різноманітних інтернет-ресурсів та відеоуроків, що представлені у даному розділі нашого сайту. Як правило, кожне заняття віповідає окремій тематиці. Деякі з подібних сервісів пропонують ще й матеріали, за допомогою яких можливо ясніше і швидше зрозуміти те, чим живуть і як думають слабочуючі та нечуючі люди. Крім того, можна поглибити розуміння їх психології і тонкощів мови.

/Files/images/2015-2016_nr/rozdli_saytu/ba-deaf-studies-and-education.jpg

Коли у вас вже накопичиться база, ви зможете перейти до більш складних тем: вираження почуттів, емоцій, взаємин, здоров'я, подорожей, політики, законів, релігії, торгівлі та ін.

Кiлькiсть переглядiв: 1365