НАШІ ТРАДИЦІЇ

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

/Files/images/IMG_4430-1.jpg

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.


Свято Осені «Осінь мила, осінь золотава…»

/Files/images/PA041175.JPG

На святі учні мали змогу підготувати цікаві презентації овочів та фруктів, готували смачні блюда, розповідали вірші та підготували театралізовану казку «Ходить гарбуз по городу».


МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ

/Files/images/PC061921.JPG

/Files/images/PC061920.JPG

Діти дитячого садка звичайного режиму разом з дітьми спеціальної групи та шкільне відділення розповідають вірші, танцюють запальні спортивні таночки, ставлять цікаві театралізовані вистави та мелодекламують пісні різноманітного жанру.


НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

/Files/images/10002.jpg

/Files/images/Scan0002.jpg

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти мелодекламують пісні , танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А на наступний день - настають зимові канікули.


День Святого Валентина «Так ніхто не кохав!»

/Files/images/IMG_2714.jpg

В цей день для учнів закладу проводиться ігрова програма, а потім відбувається урочисте вручення "валентинок"


8 БЕРЕЗНЯ

/Files/images/P3112214.JPG

/Files/images/IMG_1290.jpg

/Files/images/IMG_1299.jpg

Традиційно готується концертна програма, присвячена Міжнародному жіночому дню. Учні готують танцювальні номери та мелодекламації про матір, весну, Батьківщину, а учасники театральної студії "Росток", під керівництвом Калашник Т.М., ставлять вистави.


СПОРТИВНІ СВЯТА

Спартакіада «Здоров’я»

/Files/images/IMG_3296.jpg

/Files/images/IMG_3811.jpg

До дня здоров’я, присвяченого міжнародному дню захисту дітей була організована спартакіада «Здоров’я». До нашої школи приїхали діти школи – інтернату для дітей з вадами слуху м. Новомиргорода. Були організовані змагання з тенісу, шашок, дартсу, волейболу та перетягування канату. В яких учні приймали активну участь, та зайняли призові місця. Свято пройшло зі спортивними танцями, змаганнями та солодкими подарунками.


Дитячо-юнацька військово-патріотична спортивна гра українського козацтва «Сокіл» («Джура»)

/Files/images/IMG_5829.jpg

/Files/images/IMG_5808.jpg

/Files/images/IMG_5932.jpg

/Files/images/IMG_5876.jpg

31 травня 2011 року проходила дитячо-юнацька військово-патріотична гра українського козацтва "Сокіл" ("Джура").

Мета організації гри Сокіл» («Джура») - шляхом свідомого опанування геройського, лицарського, гуманного і демократичного славного минулого наших предків - Українського козацтва, його традицій, культури, військового мистецтва та господарювання – духовно і морально піднятися до рівня Української Національної ідеї і забезпечити її життєдайність на вічність.


СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

/Files/images/IMG_4335-1.jpg

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України. Останній дзвінок — велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам. Урочиста церемонія включає теплі і добрі слова привітань гостей, директора, першої вчительки, батьків, вітання першокласників, напутнє слово для учнів 10-х класів.


Дитячий заклад відпочинку "Надія"

Літній оздоровчий табір "Надія".mp4

Кiлькiсть переглядiв: 1230