НВО №3 "Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

/Files/images/Снимок.JPG

Наша група у Facebook wym-1572976905772ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ

Перейти за посиланням

/Files/images/protidya_bulngu/8.jpg


До уваги громадян! Громадська організація «Ла Страда - Україна» пропонує інформаційні матеріали для використання з метою запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

Перейти за посиланням


/Files/images/n.jpg


Про нас

Наша адреса: 25006, м. Кропивницький, вул. Куроп`ятникова, 19

e-mail: nvo_kirov@ukr.net; телефон: 33-93-27

сайт: http://specialschool3.edukit.kr.ua


Текст відеоролику "Про нас"

Вітаємо Вас на веб-сайті комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 3 «Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Наш заклад – це загальноосвітній корекційно-відновлювальний заклад, який задовольняє потреби дітей з вадами слуху в загальній освіті, спеціальній допомозі та реабілітації, здійснює корекційно-розвивальну та компенсаторно-реабілітаційну роботу, відповідно забезпечує базову, загальну середню освіту, яка відповідає державному цензовому рівню освіти.

НВО охоплює навчанням та дошкільним вихованням дітей, які мають порушення слуху та дітей дошкільного віку мікрорайону.

Шкільне відділення це- підготовчий, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 класи;

Дошкільне відділення- спеціальні дошкільнігрупи для дітей з особливимиосвітніми потребами тадошкільнігрупи загального розвитку.

Загальна кількість учнів та вихованців – 145.

До дошкільного відділення зараховуються діти з двох річного віку.

НВО № 3 працює в режимі п'ятиденного робочого тижня за робочим навчальнимпланом.

Процеснавчання глухих в нашійшколі проводиться на основі широкого використаннямовижестів та словесноїмови, що вносить докоріннізміни в йогоорганізацію та даєвагомі й ефективнірезультатистосовнозагальногорозвиткунечуючихучнів.

Унормованевивченняжестової, дактильної, розмовноїмови та їхвикористанняпозначається на якостіпідготовкинечуючихвипускників, покращуєїхнє подальше навчання, а також допомогає швидко та ефективно пройти процес соціалізації.

Всі випускники нашого закладу вивчились, отримали професії та працюють за фахом.

Науково-методичний, фаховий рівень педагогів, якість викладання навчальних предметів та виховання забезпечують виконання державних стандартів освіти.

В нашому закладі створюються необхідні умови для фізичного, інтелектуального і духовного розвитку дітей, забезпечується їх соціальний захист, належне виховання, ведеться цілеспрямована робота по охороні, поліпшенню та зміцненню здоров'я учнів та вихованців,в тісній співпраці з батьками.

Ми виховуємо духовно-культурну особистість та створюємо умови для вільного формування світоглядної позиції.

Здійснюємо правове виховання учнів через формування поваги до державних символів України, Конституції України, свідомого ставлення до обов’язків людини і громадянина.

Велике значення приділяється новітнімтехнологіям та їх впровадженню в роботу з розвиткуслухо-зоро-тактильного сприймання мовлення та формуваннявимови.

Забезпечуються умови для росту науково-методичного та творчого рівня педагогів закладу. З цією метою в закладі плідно функціонують шкільні методичні об’єднання, творчі групи, педагоги постійно підвищують свій професійний рівень при КОІППО, через участь у семінарах-практикумах, конференціях, майстер-класах та інших формах підвищення кваліфікації.

Значна увага приділяєтьсявиховнійроботі, створюються умови для розвитку та формуванню особистості.

Учні та вихованці закладу приймають активну участь у різноманітних конкурсах, спортивних змаганнях в межах школи, міста, району, області та України а також на міжнародному рівні.

Будемо раді бачити Вас в нашому закладі.

Наша адреса: 25006, м. Кіровоград, вул. Куроп`ятникова, 19

e-mail: nvo_kirov@mail.ru; телефон: 33-93-27

сайт: http://specialschool3.edukit.kr.ua

/Files/images/golovna_stornka/Емблема закладу.jpg