УВАГА ! З 5 по 9 квітня учні шкільного відділення закладу навчаються за дистанційною формою.

/Files/images/2020_2021/obyavi/Untitled-1.jpg


ЗАТВЕРДЖУЮ:
Директор КЗ
«Кропивницький НРЦ»
В.І. Фундова

АЛГОРИТМ ДІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

КЗ «КРОПИВНИЦЬКИЙ НРЦ»

ПРИ ВИЯВЛЕННІ В ПРАЦІВНИКІВ АБО В УЧНІВ

ЗАКЛАДУ СИМПТОМІВ ХВОРОБИ

1. У разі виявлення первинних симптомів хвороби у працівників або учнів закладу (висока температура, сухий кашель, лихоманка) – максимально ізолювати, забезпечивши індивідуальними захисними засобами (медична маска, рукавички), повідомити керівника, медичну сестру (відповідальну особу), лікувальну установу, звернутися до лікаря для отримання консультації або подальшого обстеження.

2. У разі виявлення хворого працівника або учня під час освітнього процесу керівник закладу освіти має забезпечити виконання таких заходів, як тимчасове обмеження входу до установи та користування приміщеннями.

3. У день виявлення хворого, включаючи можливих відвідувачів закладу, визначається перелік приміщень, у яких перебував хворий, та забезпечується обмеження їх використання та пересування по маршруту переміщення хворого.

4. У разі виявлення декількох хворих, які користувалися приміщеннями на одному поверсі, обмежується весь поверх, де вони знаходились. Якщо декілька хворих перебували на різних поверхах, керівнику необхідно видати наказ про тимчасове закриття закладу освіти.

5. Якщо особа з підозрою на вірус, в якої був контакт з хворим, класифікується як пацієнт, вона припиняє відвідувати заклад освіти протягом 2 тижнів, і здійснює дистанційне лікування під наглядом спеціального медичного закладу (амбулаторно вдома або стаціонарно в лікарні).

6. Якщо після відвідування закладу освіти підтверджуються підозри на хворобу (був контакт з хворим), необхідно звернутися у спеціальний медичний центр лікування та по можливості (задовільне самопочуття) не відвідувати лікувальний заклад, отримуючи консультації лікаря дистанційно .

7. У той же час, керівник закладу освіти в обов’язковому порядку інформує управління освіти (Костенко Л.Д., Ткаченко А.В., Гавриш С.А.).

8. В свою чергу Костенко Л.Д. повідомляє про випадок місцеві органи виконавчої влади, Ткаченко А.В. - державну установу «Кіровоградський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Гавриш С.А. - навчально-методичний центр оцінювання якості освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» (якщо учень є учасником ЗНО).

Кiлькiсть переглядiв: 10

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.