• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші випускники

Наші випускники

/Files/images/2016_2017_nr/zustrch_vipusknikv/IMG_0002.JPG


Перші випускники закладу 2001/2002 н.р.

1. Колісніченко Вікторія

2. Лисенко Тетяна (працює на приватному підприємстві «КІТ»)

3. Мальована Ольга

4. Олійник Володимир (працює на УВП «Бусол»)

5. Політаєв Андрій (працює на приватному підприємстві «КІТ»)

6. Сімова Ірина (працює на приватному підприємстві «КІТ»)

7. Харітонова Людмила

8. Фомін Сергій (професійний спортсмен)

Випускники закладу 2002/2003 н.р.

1. Біляков Олександр (приватний підприємець)

2. Журавель Галина

3. Косюг Вікторія (швейна фабрика «Зорянка»)

4. Кубишкіна Оксана (швейна фабрика «Зорянка»)

5. Хромова Валерія (швейна фабрика «Зорянка»)

6. Шапран Ірина (швейна фабрика «Зорянка»)

7. Бершадський Віталій

8. Костякова Наталья

9. Літвін Інна

10. Сєгіна Ганна

11. Полоз Олександр (працює на заводі «Червона зірка»)

12. Сідоров Анатолій (працює на УВП «Бусол»)

13. Ярошенко Євген

Випускники закладу 2003/2004 н.р.

1. Алєксандров Олександр

2. Іванюта Олена

3. Клочко Ірина

4. Костик Ганна

5. Костик Олександр (професійний спортсмен)

6. Москвіна Юля

7. Полоз Олена

8. Рибак Сергій (працює на приватному підприємстві «КІТ»)

9. Урупа Костянтин (закінчив КНТ і працює на УВП «Бусол»)

Випускники закладу 2004/2005 н.р.

1. Буянов Роман (працює на приватному підприємстві «КІТ»)

2. Ігнатено Сергій (закінчив інститут «Україна»)

3. Ладига Вадим

4. Малицький Євген (закінчив Запорізький технікум за спеціальністю автослюсар, працює на приватному підприємстві «КІТ»)

5. Маляр Юлія

6. Мубаракзянов Володимир (працює електрозварювальником)

7. Овасафян Арсен

8. Темненко Катерина (професійний спортсмен)

Випускники закладу 2004/2005 н.р.

1. Алтушев Олександр (працює на приватному підприємстві «КІТ»)

2. Гаваженко Андрій (працює на приватному підприємстві «КІТ»)

3. Донченко Вікторія (працює в маркеті «АТБ»)

4. Озірянська Юлія (працює в маркеті «АТБ»)

5. Околіта Максім (працює на приватному підприємстві)

6. Середа Олександр

7. Славінський Олександр

Випускники закладу 2007/2008 н.р.

1. Горбенко Артем (працює столяром на приватному підприємстві «Вересень»)

2. Д’яченко Ігор (працює автослюсарем на СТО)

3. Козир Ліна

4. Калінчук Тетяна

5. Куницька Анастасія

6. Маляр Альона

7. Мотько Саманта (працює в маркеті «АТБ»)

8. Ніколєнко Анастасія

Випускники закладу 2008/2009 н.р.

1. Міносян Аргішт (працює будівельником)

2. Терещенко Віталій

Випускники закладу 2009/2010 н.р.

1. Бобрис Дар’я (працює у фастфуді «МакДональдс»)

2. Геворгян Кнарік

3. Геворгян Лусіне

4. Іванюк Ігор (працює автослюсарем)

5. Кобець Тетяна

Випускники закладу 2011/2012 н.р.

1. Дорогань Наталія

2. Кузміних Дар’я

3. Мохначук Степан (працює на УВП «Бусол»)

4. Темербулатов Максим (працює на УВП «Бусол»)

5. Терещенко Ірина (професійний спортсмен)

6. Шевченко Наталія

Випускники закладу 2012/2013 н.р.

1. Вакуленко Вікторія (швейна фабрика «Зорянка»)

2. Гімель Юлія

3. Коваленко Андрій(працює на УВП «Бусол»)

4. Міносян Маріам

5. Оганесян Аліна

6. Стеблян Фаїна

Випускники закладу 2013/2014 н.р.

1. Авраменко Володимир (студент ПТУ)

2. Байбуз Сергій (студент ПТУ)

3. Безверха Галина (працює в маркеті «АТБ»)

4. Староселець Дмитро (студент КДПУ факультету фізичного виховання)

5. Фещук Діана (студентка Миколаївського ДПУ)

7. Цимбал Роман (працює на УВП «Бусол»)

Випускники закладу 2014/2015 н.р.

1. Григор’єв Руслан

2. Калашник Володимир (працює на АРЗ)

3. Козуб Олександр (студент ПТУ №8)

4. Полочанін Дмитро (працює на ПП «Ласка»)

5. Садовенко Оксана (майстер манікюру)

Випускники закладу 2016/2017 н.р.

1. Абакелія Олександр (продовжує навчання в 11-му класі)

2. Балацька Юлія (продовжує навчання в 11-му класі)

3. Горбенко Богдан (студент Вищого професійного училища №18, м. Київ)

4. Дубина Микола (продовжує навчання в 11-му класі)

5. Лихопой Єлізавета

6. Тарасенко Дар’я (продовжує навчання в 11-му класі)

Кiлькiсть переглядiв: 148

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.