• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Досягнення наших учнів

...

28 листопада 2017 р. учні молодших класів закладу взяли участь в обласних змаганнях з легкої атлетики на першість Реабілітаційної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів "Інваспорт". Вітаємо Пацкан Крістіну, Черевашко Марину, Аліфанова Ігоря, Бабкіна Кирила та Миргородську Анастасію з почесними грамотами учасників змагань.

/Files/images/2017_2018/zmagannya_legka_atletika/P71128-095642.jpg

/Files/images/2017_2018/zmagannya_legka_atletika/P71128-105952.jpg


29 листопада 2017 р. учні закладу відвідали захід регіонального центру "Інваспорт", приурочений до відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, який проходив у кафе "Квартира". На заході вшановували спортсменів та їх досягнення, у тому числі поздоровили з успіхами та перемогами учнів і випускників нашого закладу.

Учасники та призери Дефлімпійських ігор Олександр Костик та Ірина Терещенко вручають почесні грамоти за спортивні досягнення учням закладу Юлії Балацькій і Скрипніченко Руслану.

/Files/images/2017_2018/kvartira/100CANON15.jpg

Учасниця та призерка Дефлімпійських ігор Тарасенко Дар'я вручила грамоти за успіхи у спорті ученику 10 класу Миколі Дубині та випускнику закладу Старосельцю Дмитру.

/Files/images/2017_2018/kvartira/100CANON13.jpg

Звання майстер спорту України міжнародного класу отримала учениця 10 класу Тарасенко Дар'я, яка двічі з командою сходила на дефлімпійський п'єдестал ставши бронзовою медалісткою з плавання в естафеті вільним стилем.

/Files/images/2017_2018/kvartira/100CANON14.jpg


18-30 липня 2017 року - ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри у турецькому місті Самсун.

Серед 218-ти спортсменів-дефлімпійців України у змаганнях брали участь і випускники нашого закладу Костик Олександр і Фомін Сергій (кульова стрільба) яких тренує Заслужений тренер України Олена Ібрагімова а також Терещенко Ірина і Тарасенко Дар'я (плавання) яких тренує Заслужений тренер України Олена Кузніцова.

У перший день змагань 19 липня, Олександр Костик виборов перше золото для України в кульовій стрільбі з пневматичної гвинтівки, стрільба стоячи 60 пострілів. Це вже другі Дефлімпійські ігри Олександра. На минулій Дефлімпіаді, що проходила в 2013 році в Софії (Болгарія), його найкращим результатом було четверте місце і от нарешті перша найвища дефлімпійська нагорода. Вітаємо переможця!

/Files/images/2016_2017_nr/deflmpsk_gri/20227168_1146013962208800_1896141574_n.jpg

21 липня, у третій день дефлімпіади, скарбниця кропивницьких дефлімпійців поповнилася ще одною нагородою, яку виборов Сергій Фомін у стрільбі з малокаліберного пістолета у вправі МП-5 у якій є діючим чемпіоном світу (стрільба стоячи, дистанція 25 м, 30 пострілів по чорному колу та 30 пострілів по мішені, що з'являється). До фіналу Сергій дійшов з шостим результатом, вибивши 557 очок, а вже у фіналі наш снайпер покращив результати і виборов срібну медаль.

/Files/images/2016_2017_nr/deflmpsk_gri/13.jpg

10 нагород збірній принесли дві плавчині реабілітаційної ДЮСШ "Інваспорт". Ірина Терещенко на різних дистанція здобула вісім нагород:

/Files/images/2016_2017_nr/deflmpsk_gri/11.jpg

- 50 метрів брасом – «срібло»;

- змішана естафета 4х100 метрів вільним стилем – «срібло»;

- естафета 4х100 метрів комплексним плаванням – «бронза»;

- 200 метрів комплексним плаванням – «бронза»;

- жіноча естафета 4х100 метрів вільним стилем – «бронза»;

- змішана естафета комплексним плаванням 4х100 метрів – «срібло»;

- 400 метрів комплексним плаванням – «срібло»;

- естафета 4х200 метрів вільним стилем – «бронза».

Дар’я Тарасенко двічі з командою сходила на дефлімпійський п'єдестал:

- естафета 4х100 метрів вільним стилем - "бронза";

- естафета 4х200 метрів вільним стилем - "бронза".

/Files/images/2016_2017_nr/deflmpsk_gri/10.jpg

Спортсменка зі Знам’янки Катерина Потапенко (Темненко), також випускниця НВО №3, тренувалася у заслуженого тренера України Анатолія Ковальова. У Самсуні Катерина представляла Київ і стала срібною призеркою у семиборстві (100 метрів з бар’єрами, стрибок у висоту, штовхання ядра, метання списа, стрибок у довжину, 100 та 800 метрів біг).

/Files/images/2016_2017_nr/deflmpsk_gri/IMG_1137.JPG


18 березня 2017 року творчий колектив учнів та педагогів стали лауреатами Всеукраїнського пісенно-поетичного фестивалю "Рідна мати моя".

/Files/images/2016_2017_nr/obuhv_-_rdna_mati_moya/Диплом.jpg

/Files/images/2016_2017_nr/obuhv_-_rdna_mati_moya/IMG_7785.jpg

/Files/images/2016_2017_nr/obuhv_-_rdna_mati_moya/IMG_77571.jpg


9 березня 2017 року - участь у чемпіонаті області з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями різних нозологій, який відбувся у Спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву "Надія" та став черговим етапом у відборі на спартакіаду "Повір у себе" та дефлімпійські ігри.

Призери змагань

Прізвище, ім'яДистанціяСтильМісце
Скрипніченко Руслан50 метрівВільним стилемІ місце
Іванова Юлія50 метрівВільним стилемІ місце
Щерстньова Анжеліка50 метрівВільним стилемІІ місце
Горбенко Богдан100 метрівВільним стилемІ місце
Тарасенко Дар'я100 метрівВільним стилемІ місце
Дубина Микола100 метрівНа спиніІ місце

1 берзня 2017 року учні старших класів прийняли участь у Чемпіонаті області з футболу серед спортсменів з вадами слуху.

У загальному заліку наша команда зайняла почесне ІІІ місце. Найкращим гравцем команди визнано Дмитра Полочаніна, який грав у нападі.

/Files/images/2016_2017_nr/futbol/IMG_7134.JPG

/Files/images/2016_2017_nr/futbol/IMG_7135.JPG

/Files/images/2016_2017_nr/futbol/IMG_7139.JPG


22 лютого 2017 рік - участь в обласному чемпіонаті з легкої атлетики серед спортсменів з обмеженими можливостями, який проходив у Спеціалізованій дитячо-юнацікій школі олімпійського резерву №2 імені В.О. Верхоланцева.

П.І.Б Стрибки у довжину Біг на 60 метрів Біг на 200 метрів
Пацкан Крістіна І місце
Будулатій Ярослав І місце І місце І місце
Приходько Ростислав ІІ місце І місце І місце
Сидоренко Ігор ІІІ місце ІІ місце І місце
Калашник Володимир І місце ІІІ місце

/Files/images/2016_2017_nr/chemponat_z_legko_atletiki/IMG_7078.JPG

/Files/images/2016_2017_nr/chemponat_z_legko_atletiki/IMG_7056.JPG

/Files/images/2016_2017_nr/chemponat_z_legko_atletiki/IMG_7080.JPG


16 листопада у спортивному залі Льотної академії міста відбулися змагання з настільного тенісу серед дітей з обмеженими можливостями різних нозологій. Серед учасників змагань право бути призерами вибороли вихованці нашого закладу - це учень 9-ого класу Сидоренко Ігор (ІІ місце) та учень 12-ого класу Полочанін Дмитро (ІІІ місце).

/Files/images/2016_2017_nr/nastlniy_tens/Изображение 016.jpg

/Files/images/2016_2017_nr/nastlniy_tens/Колаж 1.jpg

/Files/images/2016_2017_nr/nastlniy_tens/Изображение 017.jpg


25 жовтня 2016 р. в Обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г. Шевченка відбувся фестиваль творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя», який проходить щорічно, починаючи із 2003 року з метою залучення дітей та молоді з інвалідністю до занять різними видами художньої творчості, виявлення нових талантів, сприяння процесу реабілітації і соціальної адаптації засобами мистецтва. Учні нашого закладу виконали мелодекламацію пісні гурту Океан Ельзи «Не твоя війна».

/Files/images/2016_2017_nr/barvi_jittya/IMG_2073.JPG

/Files/images/2016_2017_nr/barvi_jittya/IMG_2419-002.JPG


2 червня 2016 року - участь у концерті із зірками "Ми однакові"!

/Files/images/2015-2016_nr/mi_odnakov/13256266_867116116751195_5824546161404144419_n.jpg

/Files/images/2015-2016_nr/mi_odnakov/SDC19752.JPG

/Files/images/2015-2016_nr/mi_odnakov/SDC19763.JPG

/Files/images/2015-2016_nr/mi_odnakov/13335527_1092163340857426_4103154111596802965_n.jpg


18 травня 2016 р. учні та педагоги закладу прийняли участь у міському мистецькому фестивалі "Ми діти твої, Україно!" який був організований Кіровоградською обласною організацією інвалідів "Народна академія творчості" за підтримки Благодійного фонду Ярослава Бублика. Учасниками фестивалю стали діти з особливими потребами, діти переселенців з окупованих територій та діти учасників АТО.

/Files/images/2015-2016_nr/povr_u_sebe/IMG_7369.JPG

/Files/images/2015-2016_nr/povr_u_sebe/IMG_7396.JPG

/Files/images/2015-2016_nr/povr_u_sebe/IMG_7414.JPG


23 квітня 2016 р. учні та педагоги закладу прийняли участь у заході, який вперше відбувається у нашому місті. Це обласне свято хорової музики на підтримку миру "Молитва вустами дітей", ініційоване викладачами відділу хорового диригування Кіровоградського музичного училища та за підтримки храму Благовіщення Пресвятої Богородиці.

У Святі взяли участь 15 хорових колективів з Кіровограда, Новоукраїнки, Олександрії, Новомиргорода, Петрово та Нової Праги. Зокрема учні нашого закладу виконали мелодекламацію "Молитва за Україну"

/Files/images/2015-2016_nr/svyato_horovo_muziki/13.jpg

"Молитва за Україну" - Свято хорової музики (23.04.16)


10 грудня 2015 року учні закладу стали учасниками міського фестивалю для дітей з особливими потребами "Повіримо у себе", організований Кіровоградським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом з Кіровоградською обласною громадською організацією інвалідів "Народна академія творчості".


/Files/images/2015-2016_nr/povrimo_u_sebe/IMG_6192.JPG

/Files/images/2015-2016_nr/povrimo_u_sebe/IMG_6196.JPG


11 червня 2015 року діти закладу брали участь у І-му міському конкурсі "Ми діти твої, Україно!". Дипломантом конкурсу за зайняте ІІІ місце у номінації "Образотворче мистецтво" став учень 10-го класу Дмитро Полочанін.

/Files/images/2014-2015_nr/mi_dti_tvo_ukrano/Диплом.jpg


З 1 по 4 червня 2015 року вихованці закладу, в якості волонтерів супроводу та організації, прйняли участь у чемпіонаті України серед спортсменів інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку.

/Files/images/2014-2015_nr/volonter/Чемпіонат.jpg

/Files/images/2014-2015_nr/volonter/Волонтер.jpg

/Files/images/2014-2015_nr/volonter/IMG_0595-001.JPG

/Files/images/2014-2015_nr/volonter/021.jpg

/Files/images/2014-2015_nr/volonter/_MG_0854-001.jpg


2 грудня 2013 року кращі спортсмени закладу прийняли участь у заході організованому РДЮСШІ "Інваспорт", який відбувся у бібліотеці імені Чижевського.

/Files/images/2013_rk/nagorodjennya_kraschh_sportsmenv_zakladu/IMG_2012.jpg

/Files/images/2013_rk/nagorodjennya_kraschh_sportsmenv_zakladu/IMG_2014.jpg

/Files/images/2013_rk/nagorodjennya_kraschh_sportsmenv_zakladu/IMG_2016.jpg


03 грудня 2012 року вихованці закладу, що відвідують секцію Кіровоградської федерації тхеквондо, пройшли атестацію на жовтий пояс (8-ий гип).

/Files/images/2012_rk/thekvondo_jovtiy_poyas/1.jpg

/Files/images/2012_rk/thekvondo_jovtiy_poyas/3.jpg

/Files/images/2012_rk/thekvondo_jovtiy_poyas/5.jpg


22 листопада 2012 року на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Надія", відбулися змагання з плавання серед дітей з вадами слуху. Вихованці закладу з гідністю виступили, проявили спортивний дух і вибороли заслужені перемоги та нагороди.

/Files/images/2012_rk/zmagannya_z_plavannya/01.jpg

/Files/images/2012_rk/zmagannya_z_plavannya/02.jpg

/Files/images/2012_rk/zmagannya_z_plavannya/03.jpg


- Ірина Терещенко - Заслужений майстер спорту України міжнародного класу, учасниця ХХІ Дефлімпійських ігор 2009 року у м. Тайбей (Тайвань), призерка (1 золота, 3 срібні та 1 бронзова нагороди) ІІІ Чемпіонату світу з плавання серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху 2011 року у м.Коімбра (Португалія), член дефлімпійської збірної України.

/Files/images/sportivna_stornka/dosyagnennya_nashih_uchnv/IMG_0960.JPGАнна Товста, Володимир Манько, Ірина Терещенко

Фоторепортаж з ХХІ Дефлімпійських ігор 2009 року у місті Тайбей (Тайвань)

Taipei - 2009.mp4


- Кузьміних Дар`я, Староселець Дмитро – учасники чемпіонату України з плавання.
- Тарасенко Дар`я, Горбенко Богдан, Коваленко Андрій, Полочанін Дмитро – учасники спартакіади України «Повір у себе».
- Балацька Юлія – учасниця Всеукраїнських змагань з кульової стрільби.
- Дорогань Наталія, Шерстньова Анжеліка, Партолін Дмитро, Шевченко Наталія – багаторазові переможці обласних змагань з легкої атлетики.
- Козуб Олександр, Полочанін Дмитро – переможці обласних змагань з настільного тенісу - Кузьміних Дар`я, Староселець Дмитро – учасники чемпіонату України з плавання.
- Тарасенко Дар`я, Горбенко Богдан, Коваленко Андрій, Полочанін Дмитро – учасники спартакіади України «Повір у себе».
- Балацька Юлія – учасниця Всеукраїнських змагань з кульової стрільби.
- Дорогань Наталія, Шерстньова Анжеліка, Партолін Дмитро, Шевченко Наталія – багаторазові переможці обласних змагань з легкої атлетики.
- Козуб Олександр, Полочанін Дмитро – переможці обласних змагань з настільного тенісу

Кiлькiсть переглядiв: 113

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.